Mikołajki u Muchomorków

Utworzono dnia 08.12.2020

6 grudnia w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się do bajkowej krainy św. Mikołaja. Przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, elfy oraz reniferki, ponieważ wszystkie ubrane były wyjątkowo – mikołajkowo. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci czekały z niecierpliwością na przyjście niezwykłego gościa – św. Mikołaja. Muchomorki w tym dniu wspaniale się bawiły: poznały postać św. Mikołaja podczas oglądania prezentacji multimedialnej, wykonały pracę plastyczną Mikołaja, bawiły się podczas zabaw muzyczno – ruchowych i uczestniczyły w mikołajkowym kinie J oglądając bajkęo Rudolfie. Po tych wszystkich atrakcjach przedszkolaki usłyszały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż . To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. Muchomorki podziękowały Mikołajowi piosenką.

Mikołajki u Muchomorków

Utworzono dnia 08.12.2020, 22:33