Słoneczka w Kosmosie

Utworzono dnia 21.02.2021

W ostatnim tygodniu Słoneczka poznawały Kosmos.

Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas Wszechświatem, poznawanie dawnych i współczesnych środków komunikacji powietrznej, oglądanie bajek i filmów dydaktycznych oraz śpiewanie piosenek o tematyce tygodnia. W trakcie różnego rodzaju zabaw i zajęć przedszkolaki poznały planety Układu Słonecznego, poszerzyły słownik pojęciowy o wyrazy związane z Kosmosem i Układem Słonecznym oraz poznały zawód kosmonauty. Ponadto dzieci wcielały się w rolę ufoludków, rysowały statki kosmiczne, a także bawiły się na kosmicznym balu, gdzie miały możliwość zaprezentowania strojów przygotowanych wspólnie z Rodzicami.

Słoneczka bardzo chętnie brały udział w zajęciach. Był to tydzień wspaniałych wrażeń.

Słoneczka w Kosmosie

Utworzono dnia 21.02.2021, 20:48