„Alicja online” interaktywne spotkanie z bajką

Utworzono dnia 29.11.2020

Dnia 27 listopada w naszym przedszkolu gościł teatr z przedstawieniem „Alicja online” interaktywne spotkanie z bajką. Zgodnie z panującymi zasadami aktorzy pojawili się u nas, dzięki połączeniu online. „Alicja online” uczy, bawi, śmieszy, łącząc świat filmu ze światem teatru. W spektaklu wzięła udział grupa aktorów, artystów cyrkowych akrobatów, którzy wzbogacili przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogniowy, taniec na podwieszanej szarfie, bańki mydlane oraz ledowe show. Dzięki nowoczesnej technologii dzieci mogły oglądać obraz w specjalnych okularach 3D, co było dodatkową atrakcją dla naszych milusińskich. Na pożegnanie, każdy przedszkolak oprócz wspaniałych wrażeń i pozytywnych emocji, od aktora wcielającego się w postać tajemniczego kota otrzymał na pamiątkę okulary 3D, książeczkę z labiryntami oraz zakładkę do książki.

„Alicja online” interaktywne spotkanie z bajką

Utworzono dnia 29.11.2020, 22:33