,,Bezpieczne ferie”

Utworzono dnia 03.01.2021

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia, których celem była edukacja naszych przedszkolaków jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe.

Przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną ,, Bezpieczne ferie”, dzięki której dowiedziały się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Dzieci utrwaliły sobie zasady poruszania się po drodze, poza tym usłyszeli przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych, takich jak zamarznięte zbiorniki wodne. Wiedzą już dobrze, że nieznajomych należy omijać szerokim łukiem, nie wolno nic od nich brać. Na koniec utrwaliły znajomość numerów alarmowych i zasad udzielania pierwszej pomocy. Przedszkolaki bardzo aktywnie i z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach.

,,Bezpieczne ferie”

Utworzono dnia 03.01.2021, 10:17