Utworzono dnia 28.02.2021

Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach.

W ramach obchodów DBI przedszkolaki zostały zapoznane  z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez zajęcia z funkcjonariuszkami policji z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej;  bajki z serii "Owce w sieci", „Sieciaki.pl.” oraz ,, Necio”, które oglądają zawsze  z wielkim zainteresowaniem. Dzieci, mimo wieku, wykazywały się dużą wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Rodzicom zostały rozdane ulotki na temat kompetencji cyfrowych oraz dotyczyły bezpiecznego  korzystania z Internetu.

W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy:

RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

Utworzono dnia 28.02.2021, 01:14

W poprzednim miesiącu: 1964