Informacja od rodziców

Utworzono dnia 26.11.2020

Szanowni Państwo,

W związku z docierającymi do nas i do Dyrekcji ze strony rodziców obawami o bezpieczeństwo Państwa dzieci w związku z informacją dostarczoną drogą mailową o rzekomym plecaku w którym miałaby znajdować się buteleczka z trującym gazem, w porozumieniu z Panią Dyrektor postanowiliśmy jako Rada Rodziców zabrać głos. Chcemy uspokoić, że zostały wszczęte odpowiednie procedury bezpieczeństwa. Chodzi m. in. o zakaz wnoszenia do przedszkola plecaków, worków itp. Prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie się do tych zaleceń. Chcemy aby potencjalne źródła zagrożenia zostały wyeliminowane, żeby nikt z Państwa nie miał do zarzucenia, że przedszkole nie było odpowiednio zabezpieczone. Uważamy, że nie ma realnego zagrożenia, że takie sytuacje (nie mądre żarty) zdarzają się nie tylko w przedszkolach, ale również w innych instytucjach. Pani Dyrektor i grono pedagogiczne robią wszystko, aby nasze dzieci podczas pobytu w placówce czuły się bezpieczne.

Wioleta Bochniarz

Przewodnicząca Rady Rodziców