PROSIMY O GŁOSY!

Utworzono dnia 02.02.2021

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie Naszych Przedszkolaków

PROSIMY O GŁOSY!

Grupa ,,Muchomorki” stworzyła pracę konkursową w ramach projektu ,,Działaj z impetem”

Teraz prosimy o głosy!

Biorąc udział w konkursie mamy szansę na wygranie wspaniałych nagród, takich jak: meble, zestawy kreatywne oraz zestawy zabawek.

Na stronie internetowej www.dzialajzimpetem.pl od 2 lutego do 5 marca 2021r. rozpocznie się głosowanie na pracę naszych przedszkolaków.

Oto link do prac konkursowych:

Wyszukaj Nasze Przedszkole i zagłosuj!!!

Zasady głosowania

1. Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 (słownie: jeden) głos w ciągu 24 godzin tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia.
  2. Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail.
  3. Celem potwierdzenia głosowania należy aktywować link przesłany na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania.

W poprzednim miesiącu: 1964