,,Serce dla Polski dzisiaj składamy…” – Przedszkolaki świętują 11 Listopada

Utworzono dnia 11.11.2020

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Dlatego też 10 listopada wszystkie grupy uczciły to ważne wydarzenie dla Polski. Przedszkolaki  w tym dniu odśpiewały hymn oraz piosenki patriotyczne; recytowały wierszeo swojej Ojczyźnie. Każda z grup dowiedziała się jakie są Polski symbole narodowe oraz kim był Józef Piłsudski. Dzieci stworzyły również cudowne prace o tematyce patriotycznej: serca, flagi oraz orły.Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście.Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

,,Serce dla Polski dzisiaj składamy…” – Przedszkolaki świętują 11 Listopada

Utworzono dnia 11.11.2020, 09:58