Teatr Forma

Utworzono dnia 29.10.2020

Teatr w życiu dziecka jest ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój, podobnie jak zabawa  i książka. Rozbudza dziecięcą kreatywność i swobodę ekspresji teatralnej. Zaspokaja potrzeby emocjonalne, uwrażliwia na piękno słowa mówionego. Rozwija uzdolnienia twórcze i zainteresowania teatrem, rozwija umiejętności posługiwania się językiem literackim.

Dlatego też, mając na uwadze prawidłowy rozwój dziecka i zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa w dobie pandemii, zamieniliśmy fotele teatralne na przedszkolne.

Dzięki nowoczesnym technologiom mieliśmy szansę cieszyć się sztuką teatralną wirtualnie.

Mali miłośnicy teatru obejrzeli widowisko pt.: „Chase w magicznym programie komicznym” przygotowane przez Teatr Forma z Białegostoku.

Spektakl teatralny to lekarstwo na wszystkie smutki.

Dziękujemy!

Teatr Forma