„Zima” – realizacja projektu „Starsze Siostry” w grupie „Krasnoludki”

Utworzono dnia 08.02.2021

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Łęcznej dnia 1 lutego 2021r. w gr. „Krasnoludki odbyły się zajęcia z Projektu „Starsze Siostry” pt. „Zima”. Najpierw dzieci wysłuchały opowiadania pt. „Kolorowy bałwanek”, a następnie zainspirowane tekstem miały za zadanie uruchomić wyobraźnię i pokolorować bałwanka w dowolny sposób – na tęczowo, kolorowo, pięknie… Tak, aby może ktoś zachwycił się wyjątkowością ich bałwanka i napisał o nim w gazecie… Później dzieci zrobiły zaprzęgi i wesoło bawiły się przy piosence „Zła zima”. Największą atrakcją były niecodzienne zabawy, kiedy to w sali, przed dziećmi pojawiła się duża miska ze śniegiem. Dzięki temu dzieci mogły poznać właściwości białego puchu. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały, nasze przedszkolaki ze wszystkimi zadaniami poradziły sobie świetnie. Dziękujemy za ciekawe propozycje i jesteśmy gotowi do dalszych zadań w ramach w/w projektu.

„Zima” – realizacja projektu „Starsze Siostry” w grupie „Krasnoludki”

Utworzono dnia 08.02.2021, 23:37

W poprzednim miesiącu: 1964