Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY

"MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"

Nasze Przedszkole już po raz kolejny przystąpiło do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Projekt realizowany jest w grupie Krasnoludki.

Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi i publicznymi w całej Polsce i za granicą, głównie na podstawie publikacji wydawnictwa MAC S.A.

Projekt jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023.

Autorem projektu jest Aneta Konefał, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej.

Realizacja Projektu w roku szkolnym 2022/2023 zaplanowana jest od 12.09.2022r. do 31.05.2023r.

"Mały miś w świecie wielkiej literatury" moduły:

1. Czytamy razem z Małym Misiem
  2. Emocje w życiu codziennym
  3. Pamiętnik Naszej Grupy
  4. Zmisiowane zajęcia
  5. Mały Miś i zdrowe nawyki
  6. Spacerki Literackie

Koordynatorem w placówce jest p. Agnieszka Dubaj.

ZAŁĄCZNIKI: