Three little ducks - Muchomorki na zajęciach języka angielskiego

Utworzono dnia 25.10.2020

Na zajęciach języka angielskiego Muchomorki uczą się poprzez ruch i zabawę. Tym razem bohaterami zajęć były trzy małe kaczuszki. Przedszkolaki liczyły kaczuszki oraz określały ich kolory. Następnie wcieliły się w role trzech kaczuszek co sprawiło im niezwykłą frajdę. Zabawie towarzyszyła piosenka pt. “Three little ducks”.

Stosowanie techniki dramy w znacznej mierze przyczyniają się do efektywniejszej nauki języka angielskiego. Interesujące ćwiczenia, z różnymi elementami ekspresji, podczas których dzieci dają ujście swojej wyobraźni i aktywności ruchowej, sprawiają, że podświadomie uczą się one języka, zaangażowania, cierpliwości w słuchaniu i rozumieniu i – co najważniejsze - pozwalają dzieciom podejmować próby do nieskrepowanego i naturalnego mówienia lub śpiewania.

Zapraszamy do galerii:)

Three little ducks - Muchomorki na zajęciach języka angielskiego