Jagódki Babciom i Dziadkom

Utworzono dnia 08.02.2022

Są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje. Tak wyjątkowym dniem jest Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to skarb drogocenny, to oni czynią dzieciństwo radosnym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek  rozumieją  dziecięce rozterki wnuków,  bezgranicznie je kochają, zawsze mają dla nich czas. Wnuczęta są dla nich radością życia. W tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszych progach,  pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości przedszkolnych. Miniony rok był dla nas wszystkich trudny, gdyż pandemia  ograniczyła nasze życie, kontakty. Doświadczenia izolacji społecznej pozwoliły nam docenić, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu Babcia i Dziadek. Wszystko się zmienia, ale nie zmienia się ich miłość, za którą jesteśmy wdzięczni.

JAGÓDKI pamiętały, by podziękować za troskę, zrozumienie, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im Babcia i Dziadek. Wnuczęta uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, wręczając upominki.

KOCHANA BABCIU, CUDOWNY DZIADKU - JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Jagódki Babciom i Dziadkom

Utworzono dnia 08.02.2022, 21:29