Wycieczka do szkoły

Utworzono dnia 20.11.2021

W celu rozszerzenia zakresu zorganizowanej przez nasze przedszkole akcji „Domek dla wiewiórki i jeża kolczastego zwierza” oraz w ramach obchodów "Dnia Jeża" grupy Skrzaty i Jagódki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w celu przekazania tej placówce, zbudowanego przez jednego z rodziców naszej wychowanki Zosi M., domku dla jeża. Przed budynkiem szkolnym przywitały nas serdecznie zaprzyjaźnione z naszą placówką „Starsze Siostry” - uczennice tejże szkoły wraz z wychowawczynią p. Marią, z którymi już od kilku lat współpracujemy. Przedszkolaki przekazały starszym koleżankom domek dla jeża a w zamian otrzymały własnoręcznie zrobiony przez uczennice przepiękny jesienno – świąteczny stroik. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Mamy nadzieję, że podarowany przez przedszkolaki domek, umieszczony na terenie szkolnego ogrodu, przyda się jakiemuś jeżykowi.

Wycieczka do szkoły

Utworzono dnia 20.11.2021, 21:07