Muchomorkowe prace wykonywane w domu

Utworzono dnia 06.09.2020

Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, o tym jak żyć, co robić
i jak się w życiu odnaleźć, nauczyłem się w przedszkolu.
ądrość nie znajdowała się na szczycie akademickiej góry,
ale tam, przy piaskownicy w przedszkolu.

Robert Fulghum

Kochane „Muchomorki”, minęły dwa tygodnie naszej wspólnej zdalnej pracy.  Dzięki  Wam, Rodzicom oraz Dzieciom, możemy się nią pochwalić. Dziękujemy za zdjęcia  i wpisy na stronie Facebook, świadczące o Waszym dużym zaangażowaniu. Tęsknimy za dziećmi, a w ten sposób mamy z Nimi choć wirtualny kontakt.

Jak nasze Przedszkolaki efektywnie spędzają czas w domu wykonując zadania z proponowanych przez nas zajęć dydaktycznych  przedstawiamy w galerii zdjęć.

Pamiętajmy, że to my wszyscy mamy  ogromny wpływ na ukształtowanie dziecka.

Niech proces wychowania przebiega w radosnej,
rozważnej i pełnej miłości atmosferze
– wtedy na pewno się uda.

Zachęcamy Wszystkich  do dzielenia się efektami prac dzieci. Wspólnie musimy przetrwać ten trudny czas. Wykorzystajmy go jak najlepiej.

Muchomorkowe prace wykonywane w domu

Utworzono dnia 03.04.2020, 09:46