Utworzono dnia 10.03.2022

W grupie ,,Słoneczek” nie zapomniano o Dniu Kobiet. Wszystkie panie i dziewczynki świętowały. Jest to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu męska część przedszkolaków przygotowała  dla dziewczynek i pań moc niespodzianek. Chłopcy z uśmiechem na twarzy obdarowali swoje koleżanki błyszczykami  zamkniętymi w kolorowych babeczkach i słodkimi upominkami, a wszystkie panie dostały cudowne hiacynty z czekoladkami. Jak na prawdziwych dżentelmenów przystało chłopcy tego dnia byli wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się wyręczać dziewczynki we wszystkich czynnościach porządkowych przez co dziewczynki czuły się wyjątkowe i docenione.

Utworzono dnia 10.03.2022, 23:01