Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego 2024-2025

Utworzono dnia 30.01.2024

Szanowni Państwo

Do 21.02.2024 r. rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do przedszkola, powinni złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje, że dzieci będą podlegały rekrutacji na zasadach ustawowych.

Deklarację można pobrać ze strony internetowej http://pp1leczna.przedszkolna.net lub z przedszkola.

Sposoby składania deklaracji:
1. Wysłanie skanu podpisanej deklaracji drogą mailową na adres placówki: przedszkole1leczna@onet.pl
2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki.

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 1 marca 2024 roku, kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025. Szczegółowe informacje o rekrutacji wraz z harmonogramem zostaną zamieszczone na stronie przedszkola.

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Gańska