Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Utworzono dnia 26.09.2020

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą  ten dzień  Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.  Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkolaki w każdych grupach świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w różnych konkursach. Przedszkolaki tańczyły, gimnastykowały się z balonami, łapały bańki wylatujące z magicznej różdżki, wykonywały kolorowe prace plastyczne, tańczyły z kolorowymi wstążkami oraz wysłuchały życzeń od Klauna. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec każdy Przedszkolak otrzymał medal.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Utworzono dnia 26.09.2020, 20:24