Utworzono dnia 11.04.2024

W naszym przedszkolu pamiętamy o Światowym Dniu Świadomości Autyzmu. W czwartek (04.04.2024r.) grupa Słoneczka wybrała się na festyn zorganizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno - Wychowawczy w Łęcznej z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Dziewczynki zaprezentowały "Taniec motyli" a Antosia B. została nagrodzona wyróżnieniem za swój rysunek pt. " W moich marzeniach...". Były smakołyki, malowanie twarzy, balonowe figurki, gry, zabawy i wiele innych atrakcji. W piątek (05.04.2024r.) spotkaliśmy się wszyscy w jednej sali by przybliżyć dzieciom znaczenie słowa "Autyzm". Oglądaliśmy również film pt." Podróż Marii" przedstawiający, jak osoba z Autyzmem odbiera otaczający ją świat. Oczywiście tego dnia ubraliśmy sie na niebiesko aby wyrazić naszą solidarność z osobami w spektrum Autyzmu oraz ich bliskimi.

Utworzono dnia 11.04.2024, 20:45

W poprzednim miesiącu: 1964