"Wiosna w wiosce Smerfów” w wykonaniu grupy teatralnej ,,Rodzice – Dzieciom”

Utworzono dnia 21.03.2024

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszym przedszkolu odbyło sie przedstawienie pt.: "Wiosna w Wiosce Smerfów". W rolę tytułowych bohaterów wcielili się rodzice, nauczycielki z koła teatralnego "Rodzice – Dzieciom" oraz dziewczynki z grupy "Muchomorki" pod przewodnictwem pani Anny Mokijewskiej - Sadło. Dzieci były zachwycone widząc swoich rodziców i nauczycieli w bajkowych rolach :). Wiosnę odczarował sam Gargamel :D. Kiedy na scenie pojawiły się niebieskie ludki i Gargamel ze swymi kotem Klakierem, rozległy się brawa, a buzie dzieci rozpromieniły się uśmiechem. Przedstawienie bardzo się podobało, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem talentu osób, które wystąpiły na scenie. Wszyscy aktorzy, to osoby kreatywne, z poczuciem humoru, dużą inicjatywą i bezinteresowne.

Wszystkim aktorom dziękujemy za całokształt, za wsparcie, poświęcony czas, pozytywne nastawienie, dobry humor, którego nie brakowało na próbach, za to, że jesteście i, że możemy zawsze na Was liczyć.

"Wiosna w wiosce Smerfów” w wykonaniu grupy teatralnej ,,Rodzice – Dzieciom”

Utworzono dnia 21.03.2024, 22:22

W poprzednim miesiącu: 1964