Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu

Utworzono dnia 08.12.2020

W poniedziałek 07 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość z Laponii - św. Mikołaj. Już od samego rana panowało wielkie poruszenie i magiczna atmosfera. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego dnia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane i miały na głowach mikołajowe czapeczki. Mikołaj wyczekiwał grzecznych dzieci na specjalnie przygotowanym fotelu ustawionym na przedszkolnym holu. Po śniadaniu każda grupa przywitała Mikołaja i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów i wykonania pamiątkowego zdjęcia. Dzieci bardzo się cieszyły z podarunków, które otrzymały. W ramach podziękowania za przybycie wszystkie przedszkolaki wyrecytowały dla naszego gościa wierszyki lub zaśpiewały świąteczną piosenkę.

DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU I  ZAPRASZAMY ZA ROK.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ RADZIE RODZICÓW ZA POMOC ŚW. MIKOŁAJOWI

W ZORGANIZOWANIU PACZEK!