Zakończenie roku

Utworzono dnia 06.07.2023

Niespełna dwa lata temu do naszego przedszkolnego grona dołączyły dzieci dla których teraz przyszedł czas pożegnania.

20 czerwca 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaki. „Słoneczka”, „Muchomorki” i „Krasnoludki” zakończyły pierwszy etap edukacji, szybko minęły lata wspólnych zabaw i zajęć. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Rodzice oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor złożyła podziękowania Radzie Rodziców za całoroczną pomoc oraz owocną współpracę. Dzieci wierszami i piosenką okazały wdzięczność za wsparcie wszystkim osobom które przyczyniły się do ich rozwoju oraz czuwały nad bezpieczeństwem przez lata przedszkolnej nauki. Pięknie zatańczonym, budzącym podziw Polonezem pokazały że są już gotowe aby wkroczyć na nową ścieżkę edukacji i podołać nowym wyzwaniom czekającym w szkole.

Życzymy dzieciom wielu radosnych chwil, wytrwałości i samych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Zakończenie roku

Utworzono dnia 06.07.2023, 23:41