,,Kuba i Buba w szpitalu czyli o prawach dziecka i pacjenta niemal wszystko!” czyta pani dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Utworzono dnia 08.03.2020

W ramach projektu "Cała Łęczna Czyta Przedszkolakom" odwiedziła nas pani Agnieszka K. dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej. Przeczytała dzieciom książkę pt. "Kuba i Buba w szpitalu czyli o prawach dziecka i pacjenta niemal wszystko!" autorstwa Grzegorz Kasdepke.  Przedszkolaki dowiedziały się, że pierwsza wizyta w szpitalu to prawdziwa przygoda. W każdej chwili ciekawość miesza się z obawami. Kim są ludzie w białych fartuchach? Do czego służą skomplikowane urządzenia? Czy dzieci są tu bezpieczne? Dzieci były bardzo zainteresowane i w skupieniu słuchały lektury, większość z nim na pewno bez obaw pojedzie do szpitala.

Utworzono dnia 08.03.2020, 17:24